+90 256 221 22 33

RESTORAN & BAR

RESTORAN & BAR

Sedir Bar, Snack Bar, Plaj Bar, Lobi Bar, Efes ve Orient restoranları. Unutulmaz anılarınızı Mare Bar’da, Lobby terastaarkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Manzara A’ la Carte Restaurant (Mayıs - Ekim ayları arasında açıktır), kendinizi güvertede hissedebileceğiniz gün batımı manzarasına sahip ve deniz ürünleri sunmaktadır. Sedir A’la Carte Restaurant, gün batımı ve Kuşadası manzarası eşliğinde uluslararası et menüsü sunmaktadır.

CLUB LOUNGE - NINE-9; Executive katta (8. kat) ve süitlerde konaklayan misafirler bu salonu kahvaltı ve oturma salonu olarak kullanabilirler. Kuşadası ve Ege'nin panoramik manzarasına sahip açık ve kapalı alana sahiptir.

RESTORAN & BAR
Ülkemizde hızla gelişmekte olan otelcilik sektöründe Korumar Hotel De Luxe olarak biz; her geçen gün sizlerin ve dolayısı ile misafirlerimizin memnuniyetini devam ettirebilmek ve hizmet standartlarımızı yükseltebilmek adına farklılıklar sunmaya devam ediyoruz.
Amenities: Free Wi-Fi. Free parking. Accessible. Air-conditioned. Laundry service. Free breakfast. Pool. Kid-friendly. Restaurant. Kitchen in all rooms. Hot tub. Fitness Center. Bar. Amenities: .
Connect with Us: https://www.facebook.com/KoruMarHotel
Phone: +90 256 618 15 30
Fax: +90 256 618 11 10
Email: info@korumar.com.tr
Türkmen Mah. Gazi Beğendi Bulvarı No: 13 Kuşadası / Aydın / Türkiye Aydın Kuşadası Türkiye
View Map
Map Position: 37.8785244, 27.2629665
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
99 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Del Luxe Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian, French, Dutch
Star Rating: 5
Pets Allowed: False
Smoking Allowed: False
detaylar için tıklayın...galeri için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 241restoran-bar1restoran-bar,,,, 2KUSADASIsubÇocuk